Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

E-shop

E-shop

Nakupujte z pohodlia svojho domova.

E-shop M+D interiér, s.r.o.

 

Ponúkame: bytové tapety, vliesové tapety, papierové tapety, vinylové tapety,  bordúry, dekoračné nálepky, fototapety, lepidlá na tapety a bordúry, elektrické autíčka, trampolíny, záhradné bazény, detské bicykle a odrážadlá, autá na diaľkové, hračky pre deti, záhradný nábytok.

TIP pre vás http://mdinterier.sk/eshop

Kto je online

Máme online 8 hostí 

Návštevnosť

PageRank ikona zdarma

Podporte nás
kliknutím na banner:

Ďakujeme Vám za návštevu.
 
Tlačiť E-mail

Rolety Exte

Nadokenné rolety Exte


Nadokenné rolety
sa používajú pri montáži zväčša nízkoenergetických domov. Usadzujú sa zároveň s oknami na ktoré sú špecialne pripevnené. Box rolety je v interiéri, čo zabezpečuje prístup k rolete a k jeho mechanizmom.

Rolety Exte Al Rolety Exte Al Rolety Exte Al


Predokennú roletu je možné ovládať niekoľkými spôsobmi: elektromotorom s využitím rôznych typov ovládačov (tlačidlá, diaľkové ovládače), alebo ručne pomocou kľukového mechanizmu, alebo navíjaceho pásku umiesteného v kazete. Vo vodiacich lištách je použité kartáčové tesnenie, ktoré tlmí hluk tvoriaci sa pri rozvíjaní alebo navíjaní rolety. Použité technické riešenia splňujú všetky požiadavky a očakávania architektov. Vonkajšie rolety je možné montovať na všetky okenné systémy.

Široká ponuka farebných prevedení - boxov, vodiacích líšt a rôznorodosť pohonov roliet a ich zabezpečenie, splňujú všetky požiadavky zákazníkov. Súčiniteľ prestupu tepla k=1,1 W/m²K, tiež k=0,6 W/m²K a kvalita prevedenia sú zárukou spokojenosti.

Nadokenné rolety Exte

Vlastnosti systému

 

  1. Jednoduchý prístup do vnútra rolety umožňuje zachovanie čistoty a ľahkú údržbu - revizná klapka v prevedení: zo spodu
  2. Široká paleta farieb boxu a vodiacích líšt, zaručuje idealné zladenie s každým oknom
  3. Koncová lišta s gumovým tesnením zaručuje správnu funkciu rolety a odpovedajúce utesnenie s parapetom
  4. Rôzné typy adaptačných profilov a oceľové spojky umožňujú montáž rolety na rôznych typoch okna (plast, drevo, hliník)

Predokenné rolety :