Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Úvodná stránka » Vstavané skrine
 
PDF Tlačiť E-mail

Vstavané skrine

Vstavané skrine patria v súčasnosti k obľúbenému riešeniu úložných priestorov. Vstavané skrine na mieru pre vás.

Vstavané skrine

Vstavané skrine

Vstavané skrine – moderná koruna interiéru

Tou najvhodnejšou sú vstavané skrine.

Tvoria integrálnu súčasť interiéru, nenarušujú línie priestoru a navyše, nové typy vstavaných skríň možno vďaka veľkej variabilite prispôsobiť akémukoľvek priestoru a potrebám majiteľov.

Veľkou výhodou vstavaných skríň v porovnaní s klasickými je možnosť výberu systému otvárania skriňových dverí. Systém sa dá vyberať s ohľadom na priestor, v ktorom je skriňa umiestnená, veci, ktoré chcete do nej uložiť i podľa individuálneho vkusu.

 

Hliník – moderný a nadčasový

Najvhodnejším materiálom na výrobu rámového systému vstavanej skrine je hliník, ktorý je v porovnaní s ostatnými materiálmi oveľa ľahší, pevnejší, odolnejší i trvanlivejší. Je nenáročný na údržbu a manipulácia s hliníkovými časťami konštrukcie je takmer absolútne tichá. Ďalšou výhodou hliníkových profilov je jednoduché a praktické tvarovanie. Ich čisté línie potešia oko a splynú s interiérom. Niektoré typy rámov sa dokonca dajú farebne ladiť s výplňou a dosiahnuť jednotný vzhľad.

 

Vstavané skrine

Tvarové a farebné variácie

Vysoká kompatibilita jednotlivých súčastí dovoľuje využiť mnohé doplnky, čím vzniká pestrá paleta konštrukčných a farebných možností.

Mimoriadne zaujímavá je napríklad kombinácia hliníkového systému, skla a ušľachtilých drevín. Bohatá škála materiálov umožňuje celú zostavu farebne zladiť s ostatným vybavením interiéru.

Systémy sa podľa potreby zvyknú doplňajú osvetľovacími telesami, kde osvetlením možno zdôrazniť niektoré časti zostavy. Napríklad podsvietenie skrine cez zadnú stenu zlepší orientáciu medzi uskladnenými vecami a opticky prehĺbi vnútorný priestor.

 

Typy a meteriály výplní

Vstavané skrine

V ponuke výplní sa každý rok objavujú nové odtiene, štruktúry povrchov a dizajnérske stvárnenia. Dobre navrhnutá vstavaná skriňa sa potom môže stať dokonalou súčasťou hotového či rekonštruovaného interiéru, ba dokonca ho i priamo utvárať. Najpoužívanejším materiálom na výplne dverí ostáva laminovaná drevotrieska, obľúbená pre svoju dlhú životnosť, materiálovú stálosť a nízku cenu.  Vyrába sa v širokom spektre dekorov a imitácií, preto sa dobre uplatňuje v rôznych typoch interiérov. Stále obľúbená je i prírodná dyha, vyrábaná z kvalitných drevín. K jej prednostiam patrí prírodný charakter a precízne spracovanie. Vyžaduje však špeciálne povrchové úpravy na predĺženie životnosti. Nadčasovým a obľúbeným materiálom je ratan, prírodný produkt pochádzajúci z Južnej Ameriky. Rôzne typy ratanového výpletu v kombinácii s dyhovým rámovaním dokáže vytvoriť efektný a útulný dojem.

 

Vstavané skrine

Dizajnérske špičky

Z najkvalitnejšie spracovaných prírodných dýh sa prekladaním či frézovaním vyrába tzv. mriežka, materiál, ktorý dáva výplniam punc originality. K vrcholom dizajnérskej i materiálovej ponuky patria materiály Lacobel – zrkadlá Connex. Najviac vyniknú v modernom, triezvom, technicky zariadenom interiéri. Efektné sú i žalúziové výplne, ktoré vzhľad skríň príjemne odľahčia. Vyrábajú sa z veľmi vzdušných lamiel z MDF a poťahujú sa kvalitnými prírodnými dyhami z rôznych drevín. Môžu byť aj čisto biele – v tom prípade tvorí ich povrchovú úpravu farba. Plné žalúzie majú jednotlivé lamely spojené.

 

Vstavané skrine

Nielen cena je dôležitá

Okrem ceny by ste pri výbere systému a dodávateľa vstavaných skríň mali brať do úvahy aj štýl a úroveň komunikácie jednotlivých firiem so zákazníkom. Ak chcete dosiahnuť očakávaný výsledok – funkčný a esteticky výrazný prvok interiéru, toto hľadisko v žiadnom prípade nezanedbajte. Na trhu pôsobí veľa spoločností zastupujúcich významných svetových výrobcov i domácich producentov, ktoré vám dokážu poskytnúť maximálny komfort – individuálny prístup, odborné poradenstvo, pomoc pri definitívnom riešení priestoru a výbere materiálov, ako i návrh optimálneho dizajnérskeho riešenia. Seriózna firma odbornú konzultáciu spája s výpočtom ceny plánovanej zostavy a po zameraní priestoru u vás doma spracuje presnú kalkuláciu.

 

 ^  Hore   ^


Vstavaná skriňa

Vstavaná skriňa Vstavaná skriňa Vstavaná skriňa
Vstavaná skriňa Vstavaná skriňa Vstavaná skriňa

 ^  Hore   ^

Vstavaná skriňa

Vstavaná skriňa Vstavaná skriňa Vstavaná skriňa
Vstavaná skriňa Vstavaná skriňa Vstavaná skriňa

 ^  Hore   ^

Vstavané skrine široký výber dekorov a farieb.

Vstavané skrine široký výber dekorov a farieb Vstavané skrine široký výber dekorov a farieb Vstavané skrine široký výber dekorov a farieb

 ^  Hore   ^


Navštívte našu predajňu.

M+D interiér, s.r.o. Dostojevskeho 12, 058 01 Poprad (Vykrik)

Tel.: +421- 52- 446 89 89, Email : Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Alebo využite stránku: Kontakt - Kontaktný formulár