Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Úvodná stránka » Strešné okná » Základné informácie

E-shop

E-shop

Nakupujte z pohodlia svojho domova.

E-shop M+D interiér, s.r.o.

 

Ponúkame: bytové tapety, vliesové tapety, papierové tapety, vinylové tapety,  bordúry, dekoračné nálepky, fototapety, lepidlá na tapety a bordúry, elektrické autíčka, trampolíny, záhradné bazény, detské bicykle a odrážadlá, autá na diaľkové, hračky pre deti, záhradný nábytok.

TIP pre vás http://mdinterier.sk/eshop

Kto je online

Máme online 41 hostí 

Návštevnosť

PageRank ikona zdarma

Podporte nás
kliknutím na banner:

Ďakujeme Vám za návštevu.
 
Tlačiť E-mail

FAKRO

Strešné okná FAKRO - základné informácie.

Strešné okná FAKRO sú vyrobané z najkvalitnejších surovín, využitím najnovších technológií, ktoré rozhodujú nielen o vysokej kvalite, ale tiež umožňujú garantovať trvácnosť, bezpečnosť, funkčnosť a veľmi dobré termoizolačné parametre.

Použitie termoizolačných dvojskiel s najlepším koeficientom prestupu tepla napomáha udržiavať teplo v podkroví. Tieto vynkajúce parametre strešných okien FAKRO sa dosahujú hlavne použitím nízkoemisnej vrstvy striebra na vnútornej strane skla, ktorá odráža tepelné žiarenie. Výsledkom je menšia strata tepla z miestnosti v zime a neprehrievanie sa miestnosti v lete.

 

FAKRO

Bezpečnosť garantujú kalené sklá so zvýšenou odolnosťou voči krupobitiu, na ktoré výrobca udeľuje záruku počas celej doby užívania.

Vzhľadom na tesnosť výplní otvorov používaných v súčasnom stavebníctve sa ukazuje problém so správnou ventiláciou, čo môže spôsobovať výskyt kondenzácie vodných pár v miestnostiach.
Za účelom obmedzenia tohto javu sa v oknách FAKRO používa ventilačná mriežka.

 

 

KONŠTRUKCIA

KONŠTRUKCIA

Základnou surovinou na výrobu okien je borovicové drevo najvyššej kvality lepené vrstvovo a vákuovo impregnované. Drevo je natierané akrylovým  ekologickým lakom alebo polyuretánovým lakom odolným proti vlhkosti  bielej farby. Okná môžu mať aj hliníkovo-plastovú konštrukciu. Okno je  zvonku kryté lisovanými profilmi z hliníkového plechu s ochrannou polyesterovou vrstvou odolnou proti pôsobeniu poveternostných podmienok  a UV žiarenia.

VETRANIE

VETRANIE

Okná sú vybavené vetracími mriežkami rôzneho typu: automa tická vetracia  mriežka V40P s kapacitou 23 - 52 m3/h, vetracia mriežka V35 s kapacitou 16 - 37 m3/h. Automatická vetracia mriežka V40P prostredníctvom plynulej  regulácie šírky otvoru na prúdenie vzduchu dodáva optimálne množstvo vzduchu do podkrovia, v ktorom vytvára zdravú mikroklímu a šetrí tepelnú  energiu. Vetracia mriežka je vodotesná a nemusí sa zatvárať dokonca ani pri veľmi silných dažďoch s prudkým vetrom.

ZASKLENIE

ZASKLENIE

Štandardne osadené zasklenie pozostáva z vonkajšieho a vnútorného  tvrdeného skla s nízkoemisnou vrstvou. Sklá sú spojené teplým dištančným  rámikom TGI, ktorý predlžuje životnosť okna. Priestor medzi sklami je  vyplnený vzácnym plynom. Veľmi dobrý parameter prestupu tepla Uskla =  1,0 W/m2K umožňuje znížiť tepelné straty v zimnom období a obmedziť prehrievanie miestnosti v lete.

FUNKČNOSŤ

FUNKČNOSŤ

Široká ponuka okien umožňuje výber vhodného typu okna do každej  miestnosti v podkroví. Kyvné okná, okná so zvýšenou osou otáčania alebo  kyvno-výklopné okná majú v spodnej časti kľučku, ktorá zabezpečuje  pohodlnú obsluhu. Systém zatvárania kľučky umožňuje štrbinové pootvorenie  okna (mikroventilácia).

 

Záruka

 

Kvalita

 

topSafe

 

 

 

 

KONŠTRUKCIAKONŠTRUKCIA