Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Úvodná stránka » Strešné okná » FAKRO galéria

E-shop

E-shop

Nakupujte z pohodlia svojho domova.

E-shop M+D interiér, s.r.o.

 

Ponúkame: bytové tapety, vliesové tapety, papierové tapety, vinylové tapety,  bordúry, dekoračné nálepky, fototapety, lepidlá na tapety a bordúry, elektrické autíčka, trampolíny, záhradné bazény, detské bicykle a odrážadlá, autá na diaľkové, hračky pre deti, záhradný nábytok.

TIP pre vás http://mdinterier.sk/eshop

Kto je online

Máme online 42 hostí 

Návštevnosť

PageRank ikona zdarma

Podporte nás
kliknutím na banner:

Ďakujeme Vám za návštevu.
 
Tlačiť E-mail

FAKRO galéria

Podkrovie sa stalo trendovou súčasťou bytového i nebytového priestoru. Je dôležité rozhodnúť sa pre správny typ strešného okna, aby ste si zabezpečili dostatok svetla, čerstvého vzduchu a samozrejme vytvorili príjemný kontakt medzi exteriérom a interiérom. Prostredníctvom produktov Fakro Vám pomôžeme vytvoriť zdravé a funkčné bývanie.

FAKRO 01 02 03 04
05 06 07 08 09
10 11 12 13 14
15 16 17 18 19
20 21 22 23 24
25 26 27 28 FAKRO

 

Firma FAKRO ponúka riešenia strešných okien, ktoré sú ekologické, bezpečné a zabezpečujú užívateľovi úplný komfort pri používaní. Svoje okná montuje z kaleného bezpečnostného skla odolného proti nárazom a krupobitiu. Strešné okná FAKRO majú v porovnaní s inými strešnými oknami do 6% väčšiu efektívnu plochu skla, čo zväčšuje presvetlenie priestorov. Vďaka infiltračnej mriežke v hornej časti rámu čerstvý vzduch prúdi aj pri zatvorenom okne. Konštrukčný tvar kanálov infiltračnej klapky umožňuje vynikajúce akustické a filtračné vlastnosti.

0101